Decenta 

DECENTA predstavuje selekciu kvalitných dizajnových produktov a autentického autorského umenia. Našou ambíciou je stať sa Vašim partnerom vždy keď budete potrebovať skrášliť nový priestor alebo potešiť niekoho vo Vašom okolí originálnym kúskom umenia. Pri nákupe na našom e-shope podporujete organizáciu One Tree Planted. Každým produktom, ktorý si zakúpite necháme vysadiť 1 strom touto organizáciou. Pripravili sme si pre Vás výber jedinečných interiérových doplnkov, akrylových a machových obrazov a dekorácii.

Prémiový dizajn

Všetky produkty, ktoré nájdete na našom e-shope, sú vytvárané vysokokvalitnými technologickými postupmi. Ich dominantou je kvalita spracovania, prémiový dizajn a detaily, na ktorých pri výrobe týchto produktov naozaj záleži. Ekologické obaly sú len dôkazom toho, že nám záleží nie len na prémiovom vzhľade, ale aj na prvotriednej kvalite už od momentu prevzania balíka od kuriéra. Tradičné materiály, kvalitný vzhľad a moderné technológie spracovania, to sú produkty Oakywood, ktoré si môžete zakúpiť na www.decenta.sk

Expresné doručenie

Naše produkty vám po ich objednaní doručíme v čo najkratšom možnom čase. V rámci Bratislavy vám objednaný tovar, ktorý máme na sklade vieme doručiť prostredníctvom vlastnej dopravy do 1 pracovného dňa. Ak ale nie ste z Bratislavy, kuriérskou službou vám objednaný tovar príde do 2-3 pracovných dní.

Počas predvianočného obdobia máte navyše dopravu zadarmo na všetok náš tovar a ak patríte medzi tých ľudí, ktorí si na darčeky spomínajú 20. decembra a bývate v Bratislave, tovar vám s radosťou doručíme a vy tak stihnete vyčariť nejeden úsmev na tvári potešením vášho blízkeho vkusným doplnkom domova či kancelárie.

Kto sme a kde nás nájdete ?

DECENTA je e-shop, na kontaktnej adrese sa nenachádza showroom. Pre Viac informácii o produktoch sa neváhajte na nás obrátiť telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.