Drevená mapa sveta na vašej stene

Premýšľate o tom, že si na stenu, kde sa vám to najviac hodí kúpite niečo, čo bude pôsobiť dominantne a kvalitne? Zvažujete kúpu obrazu, no žiaden vás ešte neoslovil natoľko, aby ste po ňom siahli? A čo tak zvoliť ako dekoráciu veľkú drevenú mapu na stenu? Mapa od Oakywood je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prémiový doplnok, ktorý v miestnosti vynikne. Našu drevenú mapu si viete zakúpiť v dvoch farebných prevedeniach a to vo verzii dub a vo verzii orech. Táto masívna drevená mapa bude dokonalým doplnkom alebo darčekom, ktorá rozhodne poteší vašich blízkych. 

3D drevená mapa na stenu

Ak priestoru nie je veľa

Ak máte na vašej stene menej priestoru a nezmestí sa vám tam veľká 3D mapa sveta so šírkou presahujúcou 2 metre, môžete si zvoliť jej menšie prevedenie. Menšia drevená mapa sveta, ktorú nájdete na našom e-shope má na šírku iba niečo cez 1,5 metra, čo nie je málo, no oproti jej veľkej “sestre” je skutočne porovnateľne menšia a bude tak vhodná do menších priestorov. Navyše na nej viete ušetriť nejaké to euro a dopriať si za to nejaký iný eko doplnok od Oakywood, ktorý využijete. 

Čo vlastne dostanem pri kúpe mapy? 

Kúpiť si mapu, alebo akýkoľvek iný produkt od Oakywood na našom e-shope znamená podporu sadeniu stromov. Za každý produkt, ktorý si zakúpite necháme celosvetovou organizáciou One Tree Planted vysadiť jeden strom. Nakupovať vkusné dizajnové doplnky a podporovať prírodu? Áno, je to tak a to sa oplatí. 

drevená 3D mapa sveta na stenu

Okrem podpory prírody dostanete samotnú mapu, ktorá je zložená z viacerých kúskov dreva. Ako ju však poskladať a priprevniť na stenu? V balení sa nachádza aj magnetický závesný systém so silnými magnetmi a sadou skrutiek na prichytenie na stenu. Okrem toho dostanete aj super silné lepidlo na prichytenie malých ostrovčekov a v neposlednom rade aj papierový plán, aby ste presne vedeli, ktorú časť kam uchytiť. 

Pre koho je mapa určená? 

Táto mapa je veľmi vhodným darčekom pre milovníkov cestovania. Vhodná je ako kvalitný prémiový darček či už re blízkeho človeka, alebo aj pre samého seba. Pri pohľade na túto mapu sa vám začnú vyplavovať rôzne spomienky a zážitky z cestovania a preto môžeme povedať, že vám táto mapa dokáže zlepšiť náladu. Okrem toho spríjemní a skrášli váš pracovný alebo obytný priestor, kanceláriu, recepciu a podobne. Veľmi vhodná je aj ako doplnok cestovných kancelárii či recepcí hotelov, kde sa teší pohľadom a obdivu mnohých ľudí. 

akrylový obraz na stenu decenta

Ak stále váhate, či je práve táto mapa vhodným produktom pre vás, pokojne si to môžete premyslieť pri pohľade na naše ďalšie ekologické produkty Oakywood, alebo na akrylové obrazy z našej dielne.