Notebookový setup z ekologických materiálov

Notebookový setup od Oakywood sme vyskladali z produktov od rovnomennej značky, ktoré by podľa nášho názoru nemali chýbať žiadnému nadšencovi týchto prenosných počítačov. 

Stojan na laptop

Základ setupu tvorí stojan na samotný notebook. Je ručne vyrobený z masívneho dreva a ocele od skutočných profesionálov z oblasti spracovania dreva. Drevený stojan na notebook zvyšuje váš pracovný výkon a znižuje namáhanie očí a krku. Keď svoj notebook zdvihnete o 8 cm vďaka tomuto stojanu, získate tak ergonomickú polohu vhodnú pre úroveň očí. Drevený stojan bol navrhnutý tak, aby bola vaša práca čo najjednoduchšia, práve vďaka ergonomickému a pohodlnejšiemu sedeniu.

Podložka pod klávesnicu a myšku

Správny setup, či už ide o desktop, alebo laptop setup by mal mať poriadnu podložku a inak tomu nie je ani pri našom setupe. Do setupu sme vybrali ekologickú podložku z plste a korku, na ktorú sa pohodlne zmestí vaša klávesnica, myška a v neposlednom rade vám poskytne dostatok pracovného priestoru na každodennú prácu. Minimalistický a univerzálny dizajn vám pomôže ľahko zútulniť každý pracovný priestor. Vďaka premyslenému výberu prémiových materiálov je podložka na stôl pohodlná, mäkká a odolná. Poskytuje vysoký komfort pre užívateľa a presnosť pohybov myši.

Drevený eko kvetináč ako stojan na perá?

V našom setupe sme mysleli aj na odkladanie pier, ktoré spravidla potrebujete, ak si niečo zapisujete. Na našom e-shope nájdete originálne stojany na perá, no rozhodli sme sa na to použiť kvetináč. Ten svojou veľkosťou dokonalo splní účel a poslúži ako stojan pre vaše písacie potreby.

Viete teda pri kúpe setupu ušetriť?

Pri nákupe setupov ušetríte oproti samostatnému nákupu produktov až 10 % z celkovej ceny, čo rozhodne stojí za zváženie. Hovoríme v množnom čísle, pretože sme vytvorili viacero setupov a to nie len pre laptopy. 

No a na záver si to celé zrekapitulujme. Čo nájdete v notebook setupe? Máte laptop a používate ho na dlhodobú prácu? Hľadáte čo najväčší komfort pri používaní vášho MacBooku či notebooku s Windowsom? Presne pre vás sme vytvorili tento jedinečný a kvalitný setup, ktorého dominantou je samotný stojan na laptop. Svojim dreveným a kvalitným vzhľadom vzbudzuje dojem kvalitného home office kútiku, či kancelárie. Vďaka nemu dostanete svoj laptop do väčšej výšky, čo napomáha príjemnejšej práci a vaše telo tak bude menej unavené. Okrem samotného stojanu na notebook v setupe nájdete veľkú plstenú podložku pod klávesnicu a myš, vďaka ktorej budú vaše ruky na mäkkom podklade a spríjemnia tak vašu prácu. No a napokon sme setup doplnili o drevený kvetináč, pretože milujeme minimalizmus. Navyše, ak by ste si setup časom chceli doplniť o ďalšie produkty, na našom e-shope nájdete viacero doplnkov s geometrickým, ale aj čistým dizajnom a váš setup sa tak môže neustále rozrastať a prispôsobovať sa vašim aktuálnym potrebám.