Domácnosť v znamení drevených doplnkov

V dnešnej dobe je stále viac v kurze myslieť ekologicky. Ekológia je vlastne jednou z hlavných myšlienok a problémov v súčastnosti a práve preto by sme sa tomu mali venovať všetci. My sa snažíme prinášať na náš slovenský trh produkty z európskej výroby. To má okrem iného výhodu v tom, že nami ponúkané produkty necestujú loďou, či inou dopravou cez pol sveta. Naše drevené produkty sú z produkcie Oakywood. Táto firma sa snaží vytvárať ekologické doplnky pre domácnosť a technológie s dôrazom na kvalitu. Spracovanie prebieha v podobe originálnych a pôvodných procesov, čím sa snažia vyhýbať pásovej výrobe.

Prvotriedna kvalita doplnkov pre Apple zariadenia

Spoločnosť Oakywood prezentuje kvalitu v podobe drevených doplnkov v tej najvyššej miere. Prémiový dizajn, premyslené detaily, masívne drevo či obaly z recyklovaných materiálov. To všetko sú benefity, pre ktoré sa oplatí zaobstarať si práve obaly na telefóny, bezdrôtové nabíjačky, či rôzne stojany pod laptop či stojany pod kvety a kvetináče od tejto európskej prémiovej značky. 

Kvalita pre náročných

Firma Oakywood, ale aj naše ďalšie produkty, akými sú napríklad akrylové obrazyvysokokvalitnými produktami. My a rovnako aj Oakywood dbáme na kvalitu materiálov a produktov a to prináša jedinečný výsledok v podobe bezkonkurenčnej a prvotriednej kvality. Či už ide o použité drevo, alebo o jeho opracovanie, ktoré je založené na detailoch, na našom e-shope skrátka viete, že si platíte za prémiový doplnok, ktorý bude pôsobiť prvotriednym dojmom na pohľad, dotyk aj efektivitu používania. 

Kvalita drevených doplnkov, ktorá nemá kompromisy

Koľko stojí kvalita?

S kvalitným procesom výroby narastá aj cena a vy si tak kupujete produkt, ktorý nie je najlacnejší na našom trhu. Prečo je to tak?

Na to, aby mohol výrobca Oakywood pracovať s materiálom z domáceho trhu v tej najvyššej kvalite, musí investovať viac, ako by stálo objednanie materiálu zo zahraničia, prípadne z ázijských krajín. Keďže výrobca patrí medzi lokálpatriotov, snaží sa používať výhradne domáci materiál a to je jeden z dôvodov, prečo ide o drahšie produkty v porovnaní s ich konkurenciou. 

Okrem toho aktívne podporujeme organizáciu One Tree Planted a to tak, že za každý produkt, ktorý si kúpite necháme vysadiť jeden strom. Táto aktivita tiež stojí nejaké peniaze, no chceme ju robiť, pretože si myslíme, že je to mimoriadne dôležité, aby sme sa o našu planétu starali v čo najvyššej možnej miere. 

Decenta - kvalitné drevené doplnky

No a samozrejme cena práce. Práca dnes nie je zadarmo a vo firme Oakywood, je to o férových podmienkach nastavených tak, aby ľudia vytvárali produkty s láskou, so záujmom a aby išlo skutočne o výnimočne kvalitný kúsok v každom prípade a to bez kompromisov. To je tiež jeden z faktorov, prečo za naše produkty zaplatíte o niečo viac, ako za porovnateľný produkt dovezený z Číny. 

Vyberte si pre seba to najlepšie na trhu

Na našom e-shope nájdete rôzne doplnky pre smartfóny, od nabíjačiek, cez obaly na telefóny, až po dokovacie stanice. Okrem toho ponúkame rôzne stojany na slúchadlá, stojany na monitory, laptopy, odkladacie misky a podobne. Všetko sú to produkty v najvyššej kvalite a my sa tešíme, že je stále viac tých, ktorí si potrpia na kvalitu a chcú si dopriať prvotriedne doplnky pre svoje potreby. 

Veríme, že je pre vás kvalita rozhodujúcim atribútom rovnako, ako aj pre nás a rozhodnete sa pre naše produkty. Na našom e-shope aktuálne nájdete niektoré produkty v príjemnej zľave, tak sa tam neváhajte pozrieť a spraviť si radosť kvalitným doplnkom pre váš smartfón, či kanceláriu.