Prémiové produkty Oakywood - prečo sú najlepšie?

Prémiové produkty Oakywood - prečo sú najlepšie?

My ako spoločnosť Decenta group sa vám snažíme prinášať tie najkvalitnejšie produkty vo svojom segmente na trhu. Kvalita, využiteľnosť a vysoká miera šetrenia životného prostredia. To sú produkty Oakywood, ktoré vám prinášame na slovenský trh. Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí nevidia dôvod, prečo by si mali kúpiť drahšiu nabíjačku, keď si môžete kúpiť rovnako vyzerajúcu nabíjačku z Číny za zlomok ceny, tak sa vám v tomto článku budeme snažiť dať dôvody, prečo ide pri nákupe produktov Oakywood o lepšiu možnosť.


Test obalov na iPhone

Test obalov na iPhone

Na trhu existuje veľké množstvo rôznych obalov na mobilné telefóny. Prečo by ste si mali kupovať obal od Oakywood na našom e-shope, keď si viete “rovnaký” obal kúpiť za menej peňazí u konkurencie? Rozhodli sme sa do testu zobrať náš obal na iPhone a obal na iPhone, ktorý bol lacnejší. V oboch prípadoch ide o drevený obal. Kde sú rozdiely? Oplatí sa zaplatiť viac? Pozrieme sa na to v tomto článku. Keďže ja, ako recenzent vlastním iPhone 12, môj obal od Oakywood je práve na iPhone 12. Konkurencia mala výpadok obalov na iPhone 12 a iPhone 13 a tak som sa rozhodol porovnávať môj obal s puzdrom na iPhone 11 Pro. Je to iný rozmer, no do testu nám poslúži ako vhodný ukazovateľ. 


Výnimočné príslušenstvo pre Apple zariadenia

Výnimočné príslušenstvo pre Apple zariadenia

Spoločnosť Apple má na našom trhu množstvo milovníkov. Či už ide o spoľahlivé špičkové smartfóny iPhone, prémiové slúchadlá AirPods, alebo profesionálne laptopy MacBook, všetky tieto produkty spĺňajú náročné požiadavky ich používateľov a sú preto spravidla často používané a obľúbené medzi nadšencami technológii. Ako sa však starať o tieto zariadenia? Doplniť ich o kvalitné príslušenstvo, alebo ušetriť na menej kvalitných produktoch? V tomto článku sa vám budeme snažiť opísať 4 naše produkty a ich využitie pre zariadenia od Apple. 


Myslite ekologicky s produktami od Decenta - RECENZIA

Myslite ekologicky s produktami od Decenta - RECENZIA

Dnes sme si pre vás pripravili ďalšiu recenziu od našej zákazníčky, ktorá si na našom e-shope nakúpila kompletné vybavenie pre svoj smartfón iPhone 12 Pro a slúchadlá AirPods. Týmto by sme sa jej chceli poďakovať za recenziu a možnosť uverejnenia článku. 


Prečo investovať do kvalitných drevených doplnkov?

Prečo investovať do kvalitných drevených doplnkov?

Pomaly sa nám blíži jar a s ňou prichádza čas, kedy sa otepľuje, kedy trávime viac času vonku a možno aj v takej prírode. Pre všetkých milovníkov prírody, ale aj pre tých, ktorí na ňu majú menej času, no napriek tomu si pobyt v nej užívajú naplno, tu máme drevené doplnky pre vašu kanceláriu, domácnosť či smart zariadenia, aby ste sa s ňou zladili a boli tak v kontakte s prírodou ešte viac ako kedykoľvek predtým. Prečo si však kúpiť doplnky od nás?


Aký stojan na slúchadlá si vybrať?

Aký stojan na slúchadlá si vybrať?

Kúpili ste si nové slúchadlá a neviete, kam ich odložiť keď práve nepracujete, alebo ich nepoužívate? Alebo máte bluetooth headset a potrebujete ho nabíjať? Máme pre vás jedinečné a skvelé riešenie, ktoré si zamilujete. Elegantnú a dizajnovo výnimočnú nabíjačku, no v prvom rade stojan na slúchadlá , ktorý si môžete zladiť s ďalšími doplnkami vo vašej kancelárii či v pracovnom kútiku. 


Prečo by ste mali mať stojan na svoj laptop?

Prečo by ste mali mať stojan na svoj laptop?

Používate laptop ako svoj hlavný nástroj na prácu? Alebo notebook využívate na bežné surfovanie po internete? Či už svoj laptop využívate na profesionálnu prácu, alebo na bežné domáce pozeranie videí, e-mailov a receptov, máme tu pre vás elegantné a praktické riešenie, ktoré spríjemní váš čas strávený pri práci s notebookom. 


Expresné doručenie vrámci Bratislavy – ako to celé vzniklo?

Expresné doručenie vrámci Bratislavy – ako to celé vzniklo?

Decenta group prináša jednoduché a efektívne riešenia, ktoré vás budú tešiť. Jedným z takýchto riešení je aj naša špeciálna služba “expresné doručenie”, vďaka ktorej dostanete svoj objednaný tovar už o pár hodín. Služba funguje vrámci Bratislavy a pravidelne nám pribúdajú zákazníci, ktorí ju využívajú.

Ďalej