Ekologické a kvalitné produkty

Pred nedávnom som si kúpila svoj nový iPhone 12 Pro. Smartfón nepoužívam na prácu, len mám rada zdieľať kvalitný obsah na mojich sociálnych sieťach, tak som sa rozhodla prejsť zo svojho staršieho iPhone X na iPhone 12 Pro. Po kúpe môjho nového smartfónu som vedela, že potrebujem obal, aby som si o nepoškodila hneď po prvom týždni používania. V minulosti som to veľmi neriešila a kúpila som si prvý obal, čo som videla v obchode. Teraz som však do obchodu nemohla ísť, nakoľko som sa deň po kúpe dostala do karantény. Rozhodla som sa, že tento čas využijem a pozriem sa po obale na e-shopoch. Keďže sa snažím už tretí rok žiť viac ekologicky a venovať viac pozornosti prírode, hľadala som niečo, čo naplní moje očakávania. Chcela som teda obal, ktorý nebude vyrobený za 0,20 USD v Taiwane. Náhodou som narazila na e-shop decenta.sk a musím priznať, že nakúpiť od nich bola správna voľba.

iphone and wood

Nie len obaly na telefóny

Na e-shope som našla nie len obaly na môj nový iPhone, ale aj množstvo ďalšieho príslušenstva. Z obalov som si vedela vybrať farbu dreva, ale aj typ, v závislosti od toho, či chcete, alebo nechcete používať MagSafe nabíjanie. Rozhodla som sa teda, že si nekúpim len puzdro na mobil, ale farebne a štýlovo to doplním aj o obal na moje slúchadlá AirPods a o bezdrôtovú nabíjačku slim na smartfón aj slúchadlá. Okrem týchto produktov som tam objavila množstvo ďalších skvelćh doplnkov, ktoré si viem časom dokúpiť a môj setup tak bude dokonale ladiť. 

Prvotriedna kvalita

Na produktoch od decenta.sk ma najviac prekvapilo, ako kvalitne sú spracované. Rozhodne je prepracovaný každý detail a je vidieť, že si na práci firma Oakywood dala záležať. Venovala som čas tomu, aby som si pozrela, o čom firma vlastne je. Páči sa mi, že je to európska výroba a že si dávajú záležať na kvalite. Masívne drevo, kvalitné kovy a prémiový dizajn. To všetko sú veci, pre ktoré by som aj vám chcela odporučiť, aby ste dali priestor a šancu kvalite Made in EU. 

Prečo si kúpiť produkty od firmy Decenta?

Mňa zaujalo viacero vecí. V prvom rade, keďže som z Bratislavy, využila som službu expresného doručenia. Tovar, ktorý som si objednala, mi priniesli ešte v ten istý deň, čo je skvelé a ak si objednáte napríklad o 15:00, tak je to spravidla rýchlejšie, ako Alzabox. Okrem tohto benefitu som využila zľavu, ktorá v tom čase prebiehala. Páči sa mi, že spoločnosť Decenta myslí na svojich zákazníkov a vytvára zľavy. Moja zľava bola vo výške 10% a myslím, že aj v týchto dňoch (marec 2022) prebieha zľava 10% na vybraný sortiment. 

Ďalší benefit, ktorý som ako žena, ktorá sa snaží žiť viac ekologicky ocenila je to, že spoločnosť spolupracuje s organizáciou One Tree Planted. Táto organizácia je svetovo známa a všimla som si ich činnosť už pred pár rokmi vďaka medzinárodným influencerom. Za každý produkt, ktorý si na e-shope decenta.sk zakúpite, nechá firma vysadiť jeden strom touto celosvetovou organizáciou. Tento krok je z môjho pohľadu veľmi priateľský voči prírode a určite zaujme nejedného ekologicky zmýšľajúceho človeka. 

one tree planted

Týmto by som sa spoločnosti Decenta chcela poďakovať a zaželať im všetko dobré. Nech sa o vás dozvie čo najviac ľudí, pretože to, čo robíte, robíte dobre. 

Ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu. Veľmi nás teší, že si naše produkty Oakywood nachádzajú stále viac a viac spokojnćh zákazníkov. Teší nás, že u nás nakupujete a sme radi, ža vaše recenzie.