Ochráňte svoj iPhone

V dnešnej dobe existuje množstvo ľudí, ktorí migrujú z Android zariadení na iPhony, prípadne naopak. Prečo si volíte stále častejšie Apple, ako značku svojho telefónu? Z nášho pohľadu ide o niekoľko výhod, prečo je iPhone lepší, ako Android smartfóny. V prvom rade, si kupujete bezkonkurenčné video. S najnovším iPhonom už tradične každoročne prichádza najlepšie mobilné video na trhu. Samozrejme, na našom trhu môžeme vidieť aj zariadenia ako Samsung, ktoré ponúkajú 8K video a podobne. Z dlhodobého pozorovania a porovnávania je však známe, že sú to práve iPhony, ktoré majú najlepšie video na trhu. Potvrdzuje sa tu staré známe, že na papier sa toho zmetí veľa. Okrem najlepšieho videa si kupujete jedinečný dizajn. U konkurenčných značie býva zvykom, že sú spravidla rovnaké a často kopirujú dizajny jeden od druhého. Pri smartfónoch od Apple však ide o jedinečný dizajn, ktorý je ľahko rozpoznateľný pre väčšinu modernej populácie.

Apple v spojení s prírodou

Jednou z najväčších výhod je perfektná optimalizácia vášho zariadenia a tak, aj keď to na papieri nevyzerá úplne očarujúco, prax ukazuje, že iPhony sú absolútne vyladené a optimalizované pre čo najlepší výkon. Ak sa preto rozhodnete pre kúpu iPhonu, je na mieste ho adekvátne ochrániť pred poškodením. Zväčša na to zvykneme používať rôzne obaly. Na našom e-shope nájdete rôzne drevené obaly pre váš iPhone. Prémiová kvalita je pri našich produktoch od Oakywood samozrejmosť a vy tak dostávate dizajnovo, aj kvalitou spracovania dokonalý obal pre každodenné používanie vášho Apple telefónu. Veď napokon, porovnávaniu a testovaniu obalov sme venovali samostatný článok, ktorý si môžete prečítať. Nájdete v ňom množstvo dôvodov, prečo ide o jednotku na trhu v oblasti drevených ekologických obalov. 

"AirPody" ako súčasť prírody

Na trhu dnes máme množstvo bezdrôtových slúchadiel. Lacnejšie, aj drahšie slúchadlá sa tešia stále väčšej popularite. Spoločnosť Apple nezaostáva a priniesla na trh niekoľko špičkových bezdrôtových slúchadiel. Používatelia Airpodov sa rozhodli pre ich kúpu zväčša preto, že ide o profesionálne slúchadlá na počuvanie hudby, napríklad na Spotify, či Apple Music. Okrem toho majú radi kvalitu od Apple a preto si ju chcú dopriať všade, kde sa to dá. A práve o kvalite sú aj naše ekologické drevené obaly na slúchadlá AirPods. Kvalitne spracované drevo či kožený pásik vo vnútri pre dokonalé a pevné držanie v obale. Kvalitné produkty od Apple si zaslúžia dokonalú ochranu a tú dostanete s našimi produktami od Oakywood, ktoré vám navyše prinesú jedinečný konktakt s prírodou.

Kvalita a výnimočnosť pre iPhone

Nabíjajte bezdrôtovo a profesionálne

Ak už máte produkty ako iPhone, smart hodinky Apple Watch či AirPods slúchadlá, potrebujete ich aj nejako nabíjať. Keďže všetky tieto zariadenia podporujú bezdrôtové nabíjanie, na našom e-shope nájdete ideálne nabíjačky. Stabilný výkon a rýchle nabíjanie vám zaručí 15W nabíjací systém, ktorý je obalený v elegantnom a skvelo opracovanom kuse dreva. Ak už máte obal na iPhone a obal na AirPods, naše nabíjačky vám dokonale zapadnú do prírodného dizajnu. Kvalitné spracovanie maju nie len naše bezdrótové nabíjačky, ale aj stojan na slúchadlá s bezdrôtovou nabíjačkou. To spraví radosť najmä používateľom Apple AirPods Max. Pre používateľov skvelých smarthodiniek od Apple tu máme tiež riešenie a to v podobe nabíjacích dockov, ktoré sú masívne a pôsobia veľmi elegantne a štýlovo.

Stojan pre tých, ktorí potrebujú komfort

Pre používateľov MacBookov tu máme tiež niekoľko riešení. V dnešnej dobe ľudia používají MacBook Air, no po predstavení nových čipov sa stávajú práve verzie Pro a Pro Max každodenným pracovným nástrojom pre rôznych kreatívcov v oblasti grafiky, videa či fotografie. Tieto vysokovýknné notebooky sú čoraz populárnejšie. Na celodennú prácu s nimi je výhodou, ak používate stojan na laptop. Vyššia pozícia monitora je pohodlnejšia pre dlhodobú prácu a na našom e-shope tak nájdete dokonale funkčný, ale aj dizajnový prvok. Prinášame ho už štandartne v kombinácii kvalitného dreva a dokonale opracovaného matného kovu. Samozrejme, že si ho viete zakúpiť vo farbe dreva ako aj ostatné produkty a dokonale tým doplníte vaše kombo ekologických drevených dolnkov pre zariadenia Apple. 

Veríme, že sa vám týchto zopár produktov zapáči. Výhodou je, že si kupujete ekologický produkt, ktorého kúpou podporujete sadenie stromov. Za každý produkt Oakywood, ktorý si u nás kupite necháme vysadiť 1 strom organizáciou One Tree Planted. Myslite na našu budúcnosť s eko produktami z nášho e-shopu.