Dôraz na kvalitu

Pre nás v Decenta ide predovšetkým o to, aby sme prinášali našim zákazníkom najvyššiu kvalitu. Na našom e-shope sú zväčša rôzne nabíjačky a doplnky pre smart zariadenie, ktoré spravidla nestojí málo peňazi a preto si myslíme, že by sme sa o takéto zariadenia mali aj adekvátne starať. Či už pôjde o drevený obal na smartfón, alebo stojan na vaše slúchadlá, u nás nájdete všetky produkty poctivo vypracované a s veľkým dôrazom na kvalitu. Produkty, ktoré zakúpite na našom e-shope sú navyše vyrobené z masívneho dreva a ďalších kvalitných materiálov.
setup od Oakywood

Prémiovosť

Od prvého momentu ako sa vám dostane produkt z nášho e-shopu do rúk je jasné, že ide o prémiový kúsok. Jednotlivé produkty od Oakywood sme porovnávali s konkurenčnými produktami a rozdiely bádame najmä vo váhe či v opracovaní. A práve váha je to, čo je pri porovnaní s iným produktom rozdielom. Firma Oakywood používa na výrobu tie najkvalitnejšie materiály ako je masívne drevo či certifikované kovy a tieto materály samozrejme majú svoju váhu, čo sa odzrkadlí aj na celkovej hmotnosti produktu. Pri kontakte vašich rúk s produktami z nášho e-shopu pochopíte, že držíte poriadny kus, ktorý sa nezničí o pár týždňov.

Povrch

Produkty, ktoré my ako spoločnosť Decenta prinášame na slovenský trh majú spravidla veľmi precízne opracovanie a na dotyk aj pohľad pôsobia veľmi kvalitne. Či už ide o frézované hrany geometrickej nabíjačky alebo o matný finish na kovovej časti stojana na slúchadlá, v oboch prípradoch ide o povrchovú úpravu, ktorá je veľmi príjemná na dotyk aj pohľad. To čo je na oko badateľné a podstatné je to, že sú naše produkty a ich drevené časti vyrobené z jedného kusu masívu. Nejde tak len o akési pozliepané kúsky, ktoré by len mali splniť nejaký účel. Produkty Oakywood sú naopak okrem využiteľnosti aj veľmi pekné a dizajnovo sa hodia do každej kancelárie či smart domácnosti.
Oakywood produkty

Korok

Pri nabíjačkách na našom e-shope ide o produkty, ktoré sú prepracované a premyslené do posledného detailu rovnako, ako každý produkt na našom internetovom obchode. Firma Oakywood myslí aj na tie miesta, ktoré pri bežnej prevádzke nebudete vidieť. Spodná strana nabíjačiek, ale aj ďalších produktov, ktoré by mali byť položené štandardne na stole je doplnená o kvalitný korok. Pri kontakte so stolom tak nedochádza k stretu s drevenou, alebo kovovou časťou nášho produktu a vy sa tak nemusíte obávať, že svoj stôl poškodíte poškriabaním a neželanými oderkami.

Vzťah k životnému prostrediu

V neposlednom rade, je v dnešnej dobe pre mnohých z nás dôležité, aby sme podporovali životné prostredie, ekológiu a akúsi humánnu stránku pri výrobe produktov. Produkty od Oakywood, ktoré nájdete na našom e-shope sú vyrábané v Európe a použité materiály sú vysokokvalitné. Navyše sa snažíme podporovať zalesňovanie našej planéty a tak pri každom zakúpenom produkte necháme vysadiť jeden strom organizáciou One Tree Planted. Čo sa týka výroby, produkty Oakywood sú tak, ako sme už spomínali vyrobené v Európe a vy si tak s čistým svedomím môžete kúpiť produkt, pri ktorom máte istotu, že ho nevyrobili deti v Ázii za nehumánnych podmienok a smiešne finančné ohodnotenie. Obaly, v ktorých sú produkty z nášho e-shopy balené sú navyše z recyklovaných materiálov, čo je len ďalším krokom k lepšiemu ekologickému mysleniu v krajine, ku ktorému sa snažíme aj týmito produktami prispieť.
Oakywood produkty
Veríme, že vás tieto argumenty presvedčili o bezkonkurenčnej kvalite našich produktov, ktorá sa len veľmi ťažko ukazuje na produktových fotografiách, ktoré máte možnosť vidieť na internete. Ak vás niečo na našom e-shope zaujalo, neváhajte si to kúpiť, podporiť sadenie stromov a skrášliť svoju kanceláriu, smart zariadenie či domácnosť produktom, ktorý do vašich životov prinesie kúsok prírody.