Investujte do svojho zdravia so štýlom

Po celodennom sedení pri počítači sa môžu začať ukazovať rôzne problémy. Spočiatku to možno nepocítite, no po dlhšom čase, sa môžu prejavovať rôzne problémy ako napríklad bolesť chrbta, kĺbov a skracovanie svalstva. Existuje však riešenie, ktoré je skutočne efektívne. 

Ako správne sedieť a dá sa to vôbec?

Mnohí ľudia sa domnievajú, že im pomôžu rôzne polohovateľné stoličky, špeciálne vytvarované a balance stoličky. Do istej miery určite fungujú, no podstatou, ako predísť bolesti a problémom s chrbátom je nepracovať dlhodobo v jednej polohe. Celé to spočíva v tom, aby ste neustále menii svoju polohu a nepracovali dlho rovnako. Preto je veľmi vhodné striedať sedenie so státiím či chodením a na to máme pre vás pomoc.

Raz si hore, potom zase dolu

Polohovateľný stôl je dokonalé riešenie problémov s chrbátom. Pohodlné elektrické ovládanie vám dovolí celý deň si polohovať stôl podľa potreby. Potrebujete stáť? Nie je problém. Potrebujete sedieť? Tiež to nebude problém. Vďaka duálnemu rámu motora a 4 predvoleným nastaveniam výšky bude od teraz celodenná práca pri počítači omnoho príjemnejšia, ako sa môže zdať. Vďaka profesionálnemu rámu s dvojitým motorom si výšku stola rýchlo a jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Pokročilý antikolízny systém rozpozná prekážky a automaticky nad nimi zastaví.

Ideálny do kancelárie ci homeoffice kútika

Vďaka dizajnu, ktorý firma Oakywood prináša je tento stôl veľmi vhodný pre kancelárie a domáce office kútiky. Ľahko k nemu doplníte rôzne ďalšie produkty od Oakywood, od bezdrôtových nabíjačiek, stojanov na monitory či laptop, podložky pod myš a klávesnicu až po stojany na perá či odkladacie misky. S produktami od Oakywood ľahko zladíte celú kanceláriu a vaše pracovné prostredie sa tak stane nie len funkčným, ale aj pohľadným na oko, príjemným na dotyk a samozrejme, ekologickým voči prírode. 

Ekonomicky výhodné riešenie

Stôl od Oakywood ponúka ekonomicky výhodné riešenie. Výhodou je, že si na našom e-shope viete vybrať medzi masívnym drevom a drevenou preglejkou, ktorá je o čosi lacnejšia, no kvalitou a dizajnom určite nezaostáva. Okrem toho viete ušetriť množstvo peňazí, pretože máte väčšiu pravdepodobnosť, že nebudete potrebovať pomoc od špecialistov - fyzioterapeutov. My sme vám ponúkli riešenie, to ostatné je už na vás. Určite je ale vhodné povedať, že do zdravia sa oplatí investovať.