Oakyblocks ako doplnok pre kreatívcov

Tieto produkty patria určite do kreatívnej oblasti. Môžete si ich objednať v akomkoľvek množstve, akýkoľvek typ a všetky budú do seba “zapadať”. Vďaka jedinečnému magnetickému riešeniu si môžete spájať rôzne produkty Oakyblocks k sebe a meniť si ich poradie, umiestnenie a tvar kedykoľvek. Vďaka tomu sa stávajú tieto produkty výnimočnými a urobia radosť aj ako darček.

Výnimočný darček

V dnešnej dobe si mnohí z nás vážia najmä také darčeky, ktoré sú udržateľné a šetrné k našej planéte. Preto je Oakyblocks vynikajúcim darčekom. Určite poznáte známu značku šperkov - Pandora. Oakyblocks sa môže stať niečím podobným. Neviete čo kúpiť ako darček chlapovi, manželovi, alebo žene, ktorá si nepotrpí na šperky? Siahnite po produktoch Oakyblocks. Tie viete dokupovať a obdarovanému sa tak rozšíri set o ďalší dizajnový produkt zo série Oakyblocks.

Ekológia na prvom mieste

Pre nás v decenta.sk je ekológia dôležitá a dávame jej veľký dôraz. Produkty, ktoré vám ponúkame sú vyrábané s dôrazom na životné prostredie a aj ich obal je vyrobenný z recyklovaných materiálov. V dobe, kedy sa na ekológiu spoločnosť stále viac sústreďuje vám prinášame produkty, ktoré boli s láskou k prírode vytvárané od návrhu až po hotový produkt vo vašich rukách.

Kvalita a dizajn

Náš e-shop sa vyznačuje ako obchod, kde nájdete kvalitu a dizajn pre náročných. Produkty Oakyblocks sú spracované z kvalitných kovov a prvotriedného masívneho dreva. Keďže sú tieto produkty vyrábané v menších množstvách v malej dielni, pozornosť výrobca upriamuje na kvalitu a dokoné spracovanie každého produktu. Masívne drevo, ktoré je starostlivo opracované - to sú produkty Oakyblocks od Oakywood.

Doplnky pre každého

Oakyblocks sú dopnky, ktoré sa hodia do každej modernej kancelárie či home office kútika. Bezdrôtová nabíjačka, odkladacia miska či zásobník na perá. Vybrať si môžete z viacerých produktov. A čo ak vás Oakyblocks neoslovil? Pozrite si všetky naše Oakywood produkty. Nájdete tam všetko, od obalov na smartfóny, kvetináče, až po kvalitné setupy a polohovateľné stoly pre vašu kanceláriu či domov. S každým zakúpeným produktom navyše podporujete prírodu.  Za každý zakúpený produkt necháme vysadiť jeden strom celosvetovou organizáciou One tree Planted.