Ponúkame jedinečný výber interiérových doplnkov, akrylových, machových obrazov a dekorácii. Okrem toho, že máme naozaj široký výber produktov, kúpou na našom e-shope podporíte organizáciu One Tree Planted. Za každý produkt, ktorý si zakúpite, oni nechajú vysadiť 1 strom.

Poskytujú prémiový dizajn

Na našich produktoch si dávame skutočne záležať už od momentu výroby, až po odovzdanie balíka kuriérovi. Všetky produkty, ktoré nájdete na e-shope, sú vytvárané vysokokvalitnými technologickými postupmi. Dôležitou je pre nás kvalita spracovania ich produktov. Záleží nám aj na tom, aby sa naša Zem mala lepšie. Dôkazom toho sú ekologické obaly. 

Zaručujeme expresné dodanie

Okrem toho, že ako kupujúci vyžadujeme vysokú kvalitu produktu, rozhodujúca pre nás je určite aj doba dodania. Nikomu sa predsa nechce čakať na svoju objednávku dlhšie ako zopár dní. Preto sa snažíme objednávky odoslať v čo najkratšom čase. 

Nakoľko sídlime v Bratislave, objednaný tovar, ktorý máme naskladnený vám vieme doručiť v rámci vlastnej dopravy do jedného pracovného dňa. Ak však nie ste z okolia, objednaný tovar vám vie byť doručený do 2-3 pracovných dní kuriérskou službou. 

V období pred Vianocami ponúkame navyše dopravu zadarmo na všetok tovar. Super správa je to najmä pre tých, ktorí patríte medzi ľudí, čo si na darčeky spomínajú 20. decembra a bývate v Bratislave. V tom prípade vám tovar s radosťou doručíme a vy tak stihnete vyčariť nejeden úsmev na tvári potešením vášho blízkeho vkusným doplnkom domova či kancelárie.

Produkty Oakywood zaručujú tradičné materiály a kvalitný vzhľad

Produkty sú vyrábané z kvalitného dreva, preto tu nájdete len také, ktoré sú vyrábané s čo najväčším ohľadom na životné prostredie. Medzi produktami nájdete pracovné stoly, obaly na telefón, setupy, obaly na airpods, doplnky pre mobily a airpods, obaly na Macbook a Ipad, doplnky pre monitor a laptop, stojany na slúchadlá a oveľa viac. 

Pracovné stoly Oakywood

Ak ide o pracovné stoly, vybrať si môžete medzi prémiovým masívnym drevom, alebo aj cenovo dostupnejšími, no stále vysoko kvalitnými materiálmi. Rovnako sa tak môžete rozhodnúť, či si zvolíte klasický pracovný stôl, alebo siahnete po mimoriadne obľúbenom elektricky výškovo nastaviteľnom stole.

Setupy Oakywood

Setupy pre nás vytvárali každodenný používatelia počítačov a laptopov, takže sú navrhnuté veľmi prakticky a vkusne. Na výber máte dve farebné varianty, aby ste si setup mohli prispôsobiť presne podľa seba tak, aby vytvoril jedinečný pracovný priestor, v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Obaly na telefón Oakywood

Prírodné drevené obaly na telefón z čerešne alebo orecha, ktoré sú ľahké, nenápadné a nerobia telefón výrazne hrubším. Každé puzdro je ručne leštené, aby získalo krásny lesk dreva. Každý obal ponúka jedinečný dizajn, jednoduchú montáž, zvýšenú ochranu proti poškodeniu a samozrejme je ekologicky spracovaný. Okrem toho, všetky drevené obaly Oakywood podporujú technológiu bezdrôtového nabíjania Qi, čo je prírodná energia. 

Netreba zabudúť ani na ich široký výber akrylových obrazov. Všetky potrebné informácie o ich produktoch nájdete na e-shope.